Гібридна сонячна електростанція - ваша фінансова незалежність - Gener
Зв'язатися з нами

Зв'язатися з нами

Наш менеджер передзвонить вам протягом 15 хвилин.

Гібридна сонячна електростанція – ваша фінансова незалежність

Гібридна сонячні станції включають в свій перелік станції, що підключаються до мережі загального харчування, що працюють автономно або поєднують обидві ці функції.

Останній тип установки більш відомий як гібридна СЕС. Вона дозволяє отримувати електроенергію в умовах нестабільної мережі.

При наявності сонячного світла пристрої забезпечують будинок електрикою від панелей, а вночі або в похмуру погоду подають його з акумуляторів.

Такий формат стає можливим завдяки здатності станцій заряджати АКБ при сонячній погоді.

Як працюють гібридні СЕС

Генерація електрики здійснюється за допомогою сонячних панелей. Особливістю інвертора в таких установках є те, що він може працювати і при підключенні до мережі, і самостійно.

Якщо сонячна активність буде достатньою, а рівень енергоспоживання в межах норми, то надлишки електрики стануть подаватися на акумуляторні батареї.

Якщо АКБ заряджені на 100%, надлишкову енергію часто реалізують згідно умов «зеленого» тарифу.

При наявності похмурої погоди, коли енергії буде недостатньо для роботи приладів в домашній мережі, то її компенсація здійснюється за рахунок запасів батарей-акумуляторів.

Те ж саме відбувається і при непередбачених відключення електрики від загальної мережі. При повній розрядці АКБ недостача енергії поповниться через централізовану мережу.

Основні комплектуючі гібридних систем

Даний тип установки найчастіше рекомендований для заміських будинків, дач і котеджів. Також доречний він в готельних і офісних будівлях – в тих місцях, де потрібна максимальна економія споживання електрики. Зазвичай такі установки пропонуються покупцям в наступному наборі:

  1. сонячні батареї;
  2. гібридний інвертор;
  3. акумуляторні батареї;
  4. допоміжні комплектуючі – кабель, система захисту, фіксатори і кріплення, коннектори.

При виборі окремих модифікацій панелей і АКБ потрібно приділяти увагу сумісності основних компонентів. Для цього фахівці роблять попередні розрахунки з урахуванням необхідних параметрів.

 

У чому переваги і недоліки використання гібридних станцій

Як і у всіх інших випадках, пов’язаних з СЕС, найбільш важливим є вироблення виключно чистої екологічно енергії. Також до позитивних моментів можна віднести наступне:

 
Говорячи про недоліки, бажано згадати такі нюанси:

 
Наскільки вигідною буде конкретного користувача саме гібридна станція – вирішувати потрібно, відштовхуючись від вимог і особливостей певного об’єкта. Але при будь-якому розкладі установка сонячної конструкції буде вважатися рухом вперед до екологічно чистого майбутнього і ефективної енергонезалежності. Якщо у Вас залишилися питання або сумніви з типом станції, звертайтеся до нас. Фахівці компанії Gener, дадуть відповідь на всі Ваші питання і допоможуть вибрати потрібне тип під Ваші потреби.

Дякуємо

Дякуємо! Ваша заявка прийнята в роботу. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин.

Дякуємо

Дякуємо за підписку! Тепер Ви будете отримувати тільки важливі і корисні новини!