Автономна сонячна електростанція - правильна економія - Gener
Зв'язатися з нами

Зв'язатися з нами

Наш менеджер передзвонить вам протягом 15 хвилин.

Автономна сонячна електростанція – правильна економія

Постійно зростаючі в ціні тарифи на електроенергію стимулюють українців до пошуку більш економних джерел. Найпопулярнішим інноваційним варіантом постачання будинку електрикою є сонячна енергетика. Даний напрямок включає в себе розробку різних за функціональністю систем, до переліку яких входять автономні сонячні станції.

Їх головна особливість – робота в самостійному режимі, завдяки використанню акумуляторних батарей і в деяких випадках – дизель-генераторів. Такі станції – відмінний спосіб вирішити питання енергопостачання на віддалених об’єктах, які дуже затратно або взагалі неможливо підключати до ЛЕП.

Комплектуючі автономної сонячної електростанції

Комплектація кожної станції неодмінно передбачає наступні елементи:

  1. Сонячні панелі. Їх функція полягає в акумуляції сонячної енергії, з тим, щоб перетворювати її в електричну. Такі вироби пропонуються споживачам в різному форматі, що має на увазі відмінності за способом обробки сонячних променів, потужності, кількості і розташуванню модулів. Зовні вони виконуються або в стандартній формі, або з урахуванням специфіки дизайну будинку.
  2. Інвертор з вбудованим або зовнішнім зарядним пристроєм. Цей компонент відповідає безпосередньо за перетворення струму з постійного на змінний, а також контроль заряду акумуляторів. Далі його можна застосовувати для роботи побутових та інших електроприладів.
  3. Акумулятор. Вони поставляються в певній кількості і дозволяють накопичувати електрику при надмірній виробленні або при відключених приладах. За допомогою АКБ можна забезпечити будівлю струмом в темний час доби, в похмуру погоду. Тривалість подачі електрики безпосередньо залежить від характеристик ємності батареї.
  4. При наявності дизель генератора, для управління використовується частотний перетворювач.

Принцип роботи автономних сонячних електростанцій

Пристрої даного типу допустимо використовувати в якості основного джерела електроенергії безперебійного живлення. Вони відмінно зарекомендували себе там, де немає можливості підключатися до загальної мережі, але є необхідність отримувати якісне електропостачання.

Тому найчастіше їх купують для установки на відокремлених котеджах, на сільськогосподарських об’єктах (наприклад, для забезпечення автополива), інших об’єктах, що знаходяться далеко від комунікацій.

Принцип їх функціонування не відрізняється особливою складністю і має на увазі наступні дії:

–    сонячні промені надходять на панелі, після чого перетворюються в струм;
– велика частина отриманого струму передається на акумулятори, оскільки від самих панелей можуть харчуватися лише малопотужні прилади, на зразок годин, калькуляторів та інше;

–    рівень заряду АКБ регулюється спеціальним контролером – щоб уникнути розряду батареї.

Акумулятори забезпечують енергією прилади, що працюють від блоків живлення на 12 і 24 Вт. А для функціонування інших побутових пристроїв потрібно використовувати інвертор, що дозволяє отримати звичні всім 220 В. Також рекомендується додаткова установка дизель генератора – для вироблення електроенергії в нічний час.

Ключові особливості автономних сонячних станцій

До головних переваг використання автономних сонячних батарей відносять:

 

Про деякі недоліки станцій, що працюють з акумуляторами для збору отриманої електроенергії, свідчать такі чинники:

 

При установці автономної СЕС необхідно дотримуватися певних правил – щоб отримати в кінцевому результаті максимальну ефективність її роботи. Фахівці компанії Gener зможуть допомогти Вам у цьому питанні і грунтуючись на досвіді – підберуть найоптимальніший для Вас варіант.

 

Дякуємо

Дякуємо! Ваша заявка прийнята в роботу. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин.

Дякуємо

Дякуємо за підписку! Тепер Ви будете отримувати тільки важливі і корисні новини!