Навіщо сонячна електростанція підприємству? - Gener
Зв'язатися з нами

Зв'язатися з нами

Наш менеджер передзвонить вам протягом 15 хвилин.

Навіщо сонячна електростанція підприємству?

В Україні відбувається суттєве подорожчання електроенергії для підприємств. Це тягне у себе зростання ціни всі товари, оскільки виробництво будь-якого продукту, і навіть його собівартість, неминуче залежить від електрики. Безперечно, нікого не тішить зростання цін на товари. Хоча, з іншого боку, такий стан речей дає потужний поштовх для переходу українських компаній на ВДЕ (відновлювані джерела енергії). Багато хто з яких встановлює саме сонячну електростанцію для свого підприємства. На всій території нашої країни більш ніж достатньо сонячної радіації для ефективного використання фотовольтаїки (фото-модулів) та заміщення власного споживання у виробництві, офісі чи складі.

Сьогодні інвестиція у власну електростанцію – така ж важлива складова, як і купівля виробничої техніки, спорудження приміщення, верстатів або іншого обладнання, яке дозволить підприємству оптимізувати витрати на виробництво та утримання. світу. На тлі глобальних проблем з екологією нашої Планети, Зелена Енергетика – всесвітній тренд і це і хороший привід заявити про себе та привернути увагу до свого продукту.

Останнім часом ми отримуємо більше запитів від різних підприємств на встановлення сонячних панелей для забезпечення власної генерації електроенергії. Така електростанція може забезпечити підприємству до 70% денного споживання електрики.

Розрахунок вартості сонячної електростанції для підприємства

На грубому простому прикладі розглянемо підприємство, яке споживає 50000 кВтг на місяць, відповідно 600 000 кВтг на рік. З 01 січня 2022 року тариф для юридичних осіб буде 6,5 грн за 1 кВтг.

Сонячна електростанція проектується тільки на частину споживання об’єкта, зазвичай це 40-70% від загального споживання, залежно від графіка роботи підприємства.

Електростанція потужністю 300 кВт у середньому виробляє на рік 300 000 кВтг електроенергії. За – 20 років 6000000 кВтг. За такого тарифу підприємство за 20 років може заощадити 39 000 000 грн. Середня вартість такої електростанції 5 500 000 грн. і за рік вона заощаджуватиме 1 950 000 грн., а отже окупиться менше ніж за 3 роки.

Якщо розділити вартість покупки електростанції на кількість електроенергії, яку вона виробляє, виходить, що на наступні 20 років підприємство отримує еЕ від СЕС по менше 1 грн за 1 кВтг.

Що потрібне для встановлення СЕС на підприємстві?

При проектуванні сонячної електростанції бажано якісно проаналізувати всі вступні та вибрати найбільш оптимальний та ефективний варіант установки СЕС. Для цього необхідно зробити наступні етапи робіт:

  1. Енергоаудит. За допомогою аналізатора мережі вимірюється детальне споживання та цикл роботи об’єкта по годинах, що дозволяє визначити та усунути розбалансування по фазах та підібрати ту потужність та конфігурацію електростанції, яка буде максимально ефективною для підприємства.< /li>
  2. Моделювання сонячних панелей. Враховується архітектура об’єкта, його положення по сторонах світла, кути нахилу площин та їх ефективність для сонячних панелей, а також ефективність сонячної електростанції в цілому для підприємства, враховуючи вступні дані з першого пункту .
  3. Продаж та доставка обладнання. Ми співпрацюємо з усіма основними постачальниками фотоелектричних панелей в Україні, що дає можливість оптимізувати логістичні та тимчасові витрати. Зі своїми партнерами ми працюємо вже багато років і завжди впевнені в результаті.
  4. Монтаж та пусконалагодження сонячного комплексу виконується власним кваліфікованим персоналом, який має великий досвід у всіх етапах будівельних робіт.
  5. Гарантія, моніторинг та пост продажна підтримка. Налагодження сонячної електростанції здійснюється за допомогою системи віддаленого моніторингу, яка дозволяє відстежувати її роботу в реальному часі. Моніторинг обладнання супроводжується і протягом експлуатації систем, що дозволяє бачити та реагувати на можливі відхилення у роботі.

Gener – Проектування, монтаж та сервіс у деталях

Дякуємо

Дякуємо! Ваша заявка прийнята в роботу. Наш менеджер зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин.

Дякуємо

Дякуємо за підписку! Тепер Ви будете отримувати тільки важливі і корисні новини!